Zkušební technik – elektromechanik

  • Location: Prague, Czech Republic
  • Career Category: Process, Quality management, Environmental health & safety

Náplň práce:

– Montáž a opravy vyráběných zařízení (IPG)
– Provedení kompletního procesu testování zařízení (RT, IG) – vizuální, mechanická a elektrická kontrola
– Testovací operace funkčnosti (stanovené standartizované testy)
– Kompletní administrace procesu oprav, montáže a testování – tvorba protokolů, reportů
– Řešení nesrovnalostí a nejasných bodů ve výrobní dokumentaci s technologem, manažerem divize

Naše požadavky:

– SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika)
– Praxe na obdobné pozici
– Odborná způsobilost v elektrotechnice – vyhl. 50/1978 Sb. – minimálně §6
– Obecné znalosti z oblasti elektrotechniky (materiály, technické kreslení, měření elektrických veličin, vodiče, kabely, slaboproudá zařízení,…)
– Znalost a praktická zkušenost se systémem řízení jakosti a kvality dle ISO 9001
– Znalost práce s MS Office, ERP systém
– Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

– Práci v jednosměnném provozu
– Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s významným postavením na trhu
– Možnost profesního růstu
– Odpovídající finanční ohodnocení
– Systém firemních benefitů: stravenky, 5 týdnů dovolené, 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávání, firemní akce apod.

Back to all career opportunities

  • Sécheron Tchequie - Prague
  • HR department
  • Podnikatelská 556

    Praha 9 – Běchovice

    Czech Republic

  • personalni@secheron.cz
  • +420 731 44 6223