ÚČETNÍ

  • Location: Prague , Czech Republic
  • Career Category: Finance, Accounting, Business controlling

Náplň práce:

• Vedení evidence DPH včetně přiznání k DPH a souvisejících hlášení (kontrolní a souhrnná hlášení)
• Kontrola dat
• Supervize zpracování bankovních výpisů
• Generování plateb dodavatelům
• Zpracování plateb firemními kartami
• Správa agendy služebních cest
• Podpora při měsíčních uzávěrkách
• Příprava podkladů pro statistické výkazy
• Dohled nad vedením evidence majetku
• Fakturace odběratelům – vybrané manuální faktury (zástup v případě nepřítomnosti)
• Zástup hlavní účetní a účetní

Naše požadavky:

• VŠ vzdělání ekonomického směru
• zkušenost na obdobné pracovní pozici alespoň 5 let
• zkušenosti se zpracováním účetnictví v mezinárodní společnosti
• znalost českých účetních předpisů
• detailní přehled o DPH
• velmi dobá znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel)
• znalost práce s ERP systémem (Oracle výhodou)
• zkušenost s evidencí majetku
• znalost legislativy
• komunikativní znalost angličtiny
• pozitivní osobnost s aktivním přístupem
• nástup dle dohodyy

Nabízíme:

• zázemí úspěšné mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
• odpovídající mzdové ohodnocení
• zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenky, 13. plat, měsíční prémie, pružná pracovní doba, vzdělávání)
• možnost profesního a odborného růstu
• možnost využití cizího jazyka
• místo výkonu práce: Praha 9 – Běchovice
• kvalitní zaškolení a důkladnou individuální adaptaci
• přátelské pracovní prostředí
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Back to all career opportunities

    • Sécheron Hasler CZ - Prague
    • HR department
    • Podnikatelská 556

      Praha 9 – Běchovice

      Czech Republic

    • personalni@secheron.cz
    • +420 731 44 6223