QUALITY TECHNICIAN/TECHNIK KVALITY

  • Location: Prague , Czech Republic
  • Career Category: Process, Quality management, Environmental health & safety

Náplň práce:

interní analýzy neshod, neustálé zlepšování ve spolupráci s oddělením výroby
zajišťování interních auditů
poskytování podpory při přípravě na zákaznické audity
podpora a spolupráce EHS
podpora při přípravě testovacích specifikací a procesů
zajišťování interních FAI
koordinace speciálních procesů
spolupráce napříč společností v rámci zlepšování kvality
podílení se na změnách produktového portfolia

Naše požadavky:

SŠ/VŠ vzdělání
zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti podmínkou
technický background
zkušenosti s tvorbou dokumentace dle požadované specifikace vč. implementace změn v rámci výroby
znalost norem ISO 9001/14001/45001 a IRIS 22163
IPC certifikace (A-610) výhodou
komunikativní znalost angličtiny, znalost německého jazyka výhodou
pozitivně laděná osobnost schopnosti proaktivně řešit problémy a navrhovat zlepšení
samostatnost, zodpovědnost a loajalita

Nabízíme:

zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
pestrou práci s vysokou mírou samostatnosti a odpovědnosti
odpovídající finanční ohodnocení
pracovní smlouvu na dobu neurčitou
nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, příspěvek na dopravu a další
Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis v ČJ a AJ.

Back to all career opportunities

    • Sécheron Hasler CZ - Prague
    • HR department
    • Podnikatelská 556

      Praha 9 – Běchovice

      Czech Republic

    • personalni@secheron.cz
    • +420 731 44 6223