Operátor/ka skladu

  • Location: Prague, Czech Republic
  • Career Category: Production, Manufacturing

Náplň práce

– Aktualizace údajů o zásobách, vedení záznamů o pohybu zásob na skladu
– Zadávání dat do firemního systému Oracle, práce s MS Office
– Příjem materiálu a naskladňování
– Příprava materiálu dle plánů výroby
– Přejímání zboží, kontrola dodacích listů a dalších dokumentů doprovázejících zboží
– Ukládání, kontrola a skladování zboží, dohled nad skladovými zásobami
– Obsluha manipulačních prostředků (VZV)

Naše požadavky:

– SOU/SŠ vzdělání
– Zkušenost na obdobné pracovní pozici podmínkou
– Základní znalost AJ nebo NJ výhodou
– Znalost skladových procesů
– Zkušenost s prací s VZV
– Pracovní znalost práce na PC – Word, Excel
– Zodpovědnost, flexibilita, manuální zručnost, spolehlivost
– Trestní bezúhonnost
– Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:

– Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti se silným postavením na trhu
– Kvalitní mzdové ohodnocení
– Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, stravenky, 13. plat, …)
– Místo výkonu práce: Praha 9 – Běchovice
– Kvalitní zaškolení a důkladnou individuální adaptaci
– Možnost profesního růstu
– Práce v 1-směnném provozu (pouze ranní směny)

Back to all career opportunities

  • Sécheron Tchequie - Prague
  • HR department
  • Podnikatelská 556

    Praha 9 – Běchovice

    Czech Republic

  • personalni@secheron.cz
  • +420 731 44 6223