Operátor/ka lisu

  • Location: Prague, Czech Republic
  • Career Category: Production, Manufacturing

Náplň práce

  •  manipulace s materiálem a jeho příprava pro lisování
  • vkládání materiálu do stroje, usazení formy
  • spuštění správného programu, nastavení parametrů a obsluha stroje
  • vyjmutí hotového výrobku a jeho opracování
  • manipulace s hotovými výrobky, případně dočišťovací práce
  • zodpovědnost za kvalitu, vizuální kontrola

Naše požadavky

  • ZŠ/SOU/SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy
  • pracovní zkušenosti v oblasti výroby vítány (praxe není podmínkou)
  • ochota pracovat ve 3-směnném provozu – ranní, odpolední, noční (PO-PÁ) bez víkendů, směny v rozsahu 8 hodin
  • manuální zručnost, zodpovědnost, pracovitost

Nabízíme

  • měsíční mzda od 32.000,-Kč hrubého
  • stravenky s vysokým příspěvkem zaměstnavatele
  • výkonnostní bonusy
  • 13. plat
  • možnost přesčasů
  • 5 týdnů dovolené
  • komplexní zaškolení
  • stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • nástup dohodou, možný ihned
Back to all career opportunities

  • Sécheron Tchequie - Prague
  • HR department
  • Podnikatelská 556

    Praha 9 – Běchovice

    Czech Republic

  • personalni@secheron.cz
  • +420 731 44 6223