ELEKTROMECHANIK/ČKA – Divize Trakční rozvodny

  • Location: Prague , Czech Republic
  • Career Category: Production, Manufacturing

Náplň práce:

  • provádění elektromontážních prací dle výkresové dokumentace
  • výroba, instalace a zapojování elektrických přístrojů a podsestav
  • výroba elektrické kabeláže do komponentů určených pro železniční průmysl
  • odstranění závad zjištěných při testování
  • dodržování zadaných postupů s důrazem na vysokou kvalitu provedení
  • samokontrola vyrobených sestav
  • obsluha strojů a zařízení při vykonávání různých operací v elektrotechnické výrobě (např. vrtání otvorů do silových obvodů a pasovin, zalisovávání koncovek, kabelových ok a konektorů apod.)

Požadujeme:

  • SŠ/SOU technického zaměření – elektrotechnika výhodou
  • praxe min. 1rok na obdobné pozici výhodou
  • znalost elektrotechniky obecně (základy)
  • orientace v elektrotechnických materiálech, vodičích, kabelech
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zaměstnání v nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru
  • stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • možnost profesního i odborného růstu
  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • práci v jednosměnném provozu
  • odpovídající finanční ohodnocení (měsíční prémie)
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, reagujte prosím prostřednictvím této aplikace a připojte svůj profesní životopis.

Back to all career opportunities

    • Sécheron Hasler CZ - Prague
    • HR department
    • Podnikatelská 556

      Praha 9 – Běchovice

      Czech Republic

    • personalni@secheron.cz
    • +420 731 44 6223